MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Avrupa Satranç Sampiyonundan İlçe Müdürlüğümüze Ziyaret

Avrupa Satranç Sampiyonundan İlçe Müdürlüğümüze Ziyaret

  Avrupa Okullar Satranç Şampiyonasında Mersin Yenişehir Eyüp Aygar Fen Lisesi öğrencisi Bengü Sena AYAN,17 yaş kızlar kategorisinde altın madalya ile Avrupa Satranç Şampiyonu oldu.

   Karadağ Budva´da da 10-19 Haziran 2017 tarihleri arasında 23 farklı ülkeden 341 sporcunun katılımıyla gerçekleşen Avrupa Okullar Satranç Şampiyonası´nda oynanan son tur karşılaşmalarının ardından tamamlandı.

                Türkiye Satranç Federasyonu olarak 44 sporcumuzun ülkemizi temsil ettiği şampiyonada Eyüp Aygar Fen Lisesi öğrencisi Bengü Sena AYAN, 17 yaş kızlar kategorisinde Avrupa Şampiyonu olarak altın madalya ile ödüllendirildi.

                 Şampiyon Öğrencimiz Bengü Sena Ayan ve Okul Müdürü İmran BAĞDEMİR, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil ÇELEBİYILMAZ’ ı makamında ziyaret ettiler.

                 Ziyarette İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil ÇELEBİYILMAZ, Şampiyon öğrencimizi tebrik edip, başarılarının devamını dilediler.

21-06-201721-06-2017

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.