MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Çukurova Kalkınma Ajansı Teknik Destek Kapsamında Yürütülen İdarecilere Yönelik "Kurum Kültürünün Oluşturulması ve Çalışanlarda Aidiyet Duygusunun Geliştirilmesi Eğitimi" Projesi Devam Ediyor

     Çukurova Kalkınma Ajansı Teknik Destek kapsamında tüm Okul/Kurum Yöneticileri ve Milli Eğitim Personeline "Kurum Kültürünün Oluşturulması ve Çalışanlarda Aidiyet Duygusunun Geliştirilmesi Eğitimi" Verilmeltedir.
Çukurova Kalkınma Ajansı Teknik Destek Kapsamında Yürütülen İdarecilere Yönelik "Kurum Kültürünün Oluşturulması ve Çalışanlarda Aidiyet Duygusunun Geliştirilmesi Eğitimi" Projesi Devam Ediyor

   Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün Çukurova Kalkınma Ajansı Teknik Destek teklif çağrısına müteakip teklif edilen ve hibe  almaya hak kazanan projesi kapsamında 175 i Okul Yöneticisi 53 ü Kurum Personeli olmak üzere 228 Okul/Kurum Yöneticisinin katılım sağlayacağı “ İdarecilere Yönelik Kurum Kültürünün Oluşturulması  ve Çalışanlarda Aidiyet Duygusunun geliştirilmesi Eğitimi” devam ediyor.

   Şehit Erol Olçok İmam Hatip Ortaokulunun konferans salonunda süren eğitimleri Mersin Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Berna ARSLAN veriyor.

   Verilen eğitimlerle okul ve kurum yöneticilerimize kurum kültürü ve aidiyet duygusunun geliştirilmesi için izlenmesi gereken yollar, düşünce ve davranışlarda nasıl bir gelişim ve değişim oluşturulması gerektiğinin öğretilmesi ve uygulanmasının sağlanması hedefleniyor.

   Eğitimin 2. Gününde Seminere iştirak eden Yenişehir Kaymakamı Dr. Mustafa ÖZARSLAN kurum kültürünün bir anda sağlanabilecek bir olgu olmadığını, yıllar içinde süre gelen uygulamalar sonucunda Kurum Kültürünün oluşacağını belirtti. Bu gibi eğitimlerin katılımcılar için bakış açılarını geliştirecekleri, kişisel gelişimleriyle birlikte kurumsal değişim ve gelişim için gereken motivasyon ve bilgiyi edinebilecekleri önemli fırsatlar olarak nitelendirdi.

    Beş gün devam edecek eğitimler Cuma günü katılım belgesi töreniyle son bulacak. 

 

05-07-201705-07-201705-07-201705-07-201705-07-201705-07-201705-07-201705-07-2017

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.