MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

DÖGEP Gelişim Programı Kapsamında Webinar Düzenlendi

DÖGEP Gelişim Programı Kapsamında Webinar Düzenlendi

Bakanlığımızın 2023 Eğitim Vizyonu doğrultusunda ve Öğretmenlik Mesleği Genel Yeterlikleri çerçevesinde okul yöneticileri ve öğretmenlerimizin; mesleki bilgi, beceri, tutum ve değerler alanındaki gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzce resmi ilkokul, ortaokul, ortaöğretim, mesleki ve teknik eğitim ve din öğretimi öğretimi genel müdürlüğüne bağlı okullarda görev yapan Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerimize yönelik DKAB Öğretmen Gelişimi Programı (DÖGEP) kapsamında, Yenişehir Anadolu İmam Hatip Lisesi öğretmeni Özlem MUÇU tarafından 27.10.2020Salı günü saat 16.00' da "Uzaktan Eğitim Sürecinde Öğretmen ve Velilerle İşbirliği, Öğrenci Motivasyonu" konulu webinar düzenlendi.

İlçe Milli Eğitim Din Öğretimi Şube Müdürü Ziver DENİZ, Din Öğretimi Genel Müdürlüğüne bağlı okullarımızda görevli Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleştirildi.

28-10-2020

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.