MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

eTwinning Ulusal Projesi Kapsamında Çevre Polisleri Tarafından Fidan Dikimi Etkinliği Gerçekleştirildi

eTwinning Ulusal Projesi Kapsamında Çevre Polisleri Tarafından Fidan Dikimi Etkinliği Gerçekleştirildi

   Mersin Orman Bölge Müdürlüğü tarafından Mersin Şehir Hastanesi yanında tahsis edilen alana Çevre Polisi adlı eTwinning Projesi dahilindeki öğretmen ve öğrencilerle birlikte fidanlar dikildi.

    Bir eTwinning Projesi olan Çevre Polisi adlı proje; Öğrencilerimizin çevreye karşı daha duyarlı bireyler olarak yetişmesi, çevre bilincini küçükken kazanarak ileride sorumluluk sahibi bireyler olmalarını, doğanın korunmasının yanında boşa tüketilen elektrik, su vb. enerji kaynaklarına karşı da duyarlı olmaları hedefiyle yürütülmektedir.

   Çevre Polisi adlı eTwinning Projesi etkinlikleri kapsamında  öğrenciler tarafından “Çevre Andı”nın  hep birlikte okunmasından sonra fidan dikimi yapıldı.

   Etkinliğe İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet AKYOL, Şube Müdürü Murat BAĞIŞ, Yenişehir İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mustafa BAKKAL, Okul Müdürleri, Öğretmenler,  Öğrenciler ve Öğrenci velileri katıldılar.

21-03-201821-03-201821-03-201821-03-2018

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.