MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

'GÜZ SANAT' ve 'GÜZ ÇOCUK' 5.SAYISI ile OKURLARLA BULUŞTU

'GÜZ SANAT' ve 'GÜZ ÇOCUK' 5.SAYISI ile OKURLARLA BULUŞTU

Kocavilayet Ortaokulumuz "Güz Sanat" ve "Güz Çocuk" dergileri,  edebiyat ve sanat alanında yeni eserler, yeni haberlerle 5. Sayısını yayınladı.  

Türkiye'nin dört bir yanında görev yapmakta olan yazar, çizer ve şair öğretmenlerin en seçkin eserlerine yer verilen Güz Sanat Dergisi ve Kocavilayet Ortaokulu öğrencilerinden genç yazar ve şairlerin, küçük ressamların çalışmalarının yer aldığı Güz  Çocuk Dergisi,  Dergi Yayın  Kurulu ve okulumuz öğretmenlerinin büyük emekleriyle yeni sayısıyla okurlarla buluştu. Hikâye, şiir, denem, fıkra, karikatür gibi birçok güzel çalışmanın yer aldığı yeni sayı, Kocavilayet Ortaokulu Müdürü Abdullah TAYFUR tarafından, İlçe Müdürümüz M. Necmeddin DİNÇ'e sunuldu. İlçemizde böyle güzel bir edebiyat- sanat dergisinin çıkmasından çok mutlu olduğunu belirten İlçe Müdürümüz M. Necmeddin DİNÇ, Güz  Çocuk Dergisin'de ilimizin farklı okullarında öğrenim görmekte olan öğrencilerin eserlerine de yer verilmiş olmasından dolayı dergi ekibine teşekkürlerini iletti.

30-05-202130-05-202131-05-2021

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.