MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Mersin Doğa Koleji La Gente Che Fannola Differenza Takımı Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti

Mersin Doğa Koleji La Gente Che Fannola Differenza Takımı Yenişehir İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünü Ziyaret Etti

  Bilim Kahramanları Derneğinin bu yıl “ Suyun Dinamiği” temasıyla düzenlediği First Lego League İstanbul turnuvasında projeleriyle 2. olup ulusal turnuvaya gitmeye hak kazanan MERSİN DOĞA KOLEJİ LA GENTE CHE FANNOLA DİFFERENZA takımı ve Mersin Doğa Koleji Okul Müdürü  İbrahim BELCİ, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil ÇELEBİYILMAZ’ı makamında ziyaret ederek projeleri hakkında bilgi verdi.

    Klima suyunun farklı alanlarda kullanımıyla birlikte tasarrufu amaçlamaya yönelik olan projeleriyle ilgi çeken takım, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil ÇELEBİYILMAZ’ ın da takdirini aldı.
   Ulusal turnuvaya girmeye hak kazandıktan sonra projelerini geliştirme çalışmaları yapan ekibin amacı, bu projeyle fark yaratmak ve çevre bilinci oluşturmak.  MERSİN DOĞA KOLEJİ LA GENTE CHE FANNOLA DİFFERENZA takımı ulusal turnuvaya girmeden önce projelerinin patentini almak için çalışmada bulunduklarını söylediler.
   Sayın Çelebiyılmaz; Çevreye duyarlı, bilinçli, yaratıcı projeleriyle yeniliklere imza atan çocuklarımızı tebrik etti. Başarılarının devamını diledi.

13-02-201813-02-201813-02-201813-02-2018

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.