MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz Tarafından Kaymakamımız DR. Mustafa ÖZARSLAN İçin Veda Yemeği Düzenlendi

Müdürlüğümüz Tarafından Kaymakamımız DR. Mustafa ÖZARSLAN İçin Veda Yemeği Düzenlendi

   İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Kadıköy Kaymakamlığına atanan Kaymakamımız Dr.Mustafa ÖZARSLAN ve Eşi hanımefendi onuruna veda yemeği düzenledi.

   Verilen yemekte okul müdürleri ve şube müdürleri hazır bulundu.

   Okul Müdürleri adına konuşmayı Yenişehir Mersin Anadolu Lisesi Müdürü Mehmet Nazım ALTINAY yaptı. ALTINAY konuşmasında Sn. Kaymakamımızın Milli Eğitime yenilikçi projeleriyle önemli katkılarda bulunduğunu, her daim okul müdürlerinin yanında olduğunu ve desteğini eksik etmediğini söyledi ve yeni görev yerinde başarılar diledi.

   İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Kamil ÇELEBİYILMAZ yaptığı konuşmada uzun süredir birlikte çalıştığımız Kaymakamımızın önderliğinde ve himayelerinde yürüttüğümüz “Cennetin Köşeleri” Projesi ile 32 okulumuza Z- Kütüphane kazandırdık , “Mükemmel Derslikler ”projesi ile onlarcda mükemmel dersliğe ulaştık, “Toplum Liderleri Yetişiyor”, “Tartışıyoruz Çatışmıyoruz” Projesi  ve “ Performans ve Değerlendirme Kriterleri” Projesi ile 543 çalışana Başarı Belgesi vererek onların motivasyonunu arttırmayı başardık. Bizlere hem yol gösterici hem yol arkadaşı oldunuz. Milli eğitim camiası olarak bizler size minnetlerimizi sunuyoruz. Yeni görev yerinizde başarılar dileriz. ” dedi.

   Kaymakamımız yapmış olduğu duygu yüklü ve anlam dolu Veda konuşmasıyla davetlileri duygulandırdı. Benim için hiçbir zaman para mal mülk eşya önemli olmadı. Benim için her zaman gerçekleştirmek istediğim idealler önemli olmuştur. Bu ideallerin başında Milli Eğitim gelir. Milli Eğitime her daim yakın oldum ve olacağım dedi. Konuşmasında Okul Müdürlüğü görevinden övgüyle söz eden ÖZARSLAN kendinize güveniniz tam olsun çünkü bir okul yöneten her yerde yöneticilik görevi yapabilecek kapasitededir diye sözlerine devam etti. Herkesten helallik isteyerek konuşmasını bitirdi.

 

Yemek daveti hediyeleşme ve toplu fotoğraf çekimi ile son buldu. 

25-08-201725-08-201725-08-201725-08-201725-08-201725-08-201725-08-201725-08-2017

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.