MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehidimi Tanıyorum, Vatanıma Sahip Çıkıyorum Projesi Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret

Şehidimi Tanıyorum, Vatanıma Sahip Çıkıyorum Projesi Kapsamında Müdürlüğümüze Ziyaret

   Yenişehir Şehit Kübra Doğanay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Müdür Vekili Abdulkadir GÜL, İngilizce Öğretmeni Hayriye ASLAN ve okul öğrencileri Müzeyyen Sıla ALKANAT, Aslı Zeynep TUNÇER ve Fatma TOPAL E-twinning projelerini tanıtmak için İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil ÇELEBİYILMAZ'ı ziyaret ettiler. İlçe Milli Eğitim ARGE Biriminden sorumlu Şube Müdürü İbrahim YILMAZ'ın  hazır bulunduğu ziyarette;

   İngilizce Öğretmeni Hayriye ASLAN'ın yürüttüğü "Şehidimi Tanıyorum, Vatanıma Sahip Çıkıyorum" isimli projenin amacının adına "Şehit" ibaresi bulunan tüm okulların kendi şehidini tanımak ve tanıtmak olduğunu ifade ettiler. Proje yürütücüsü olan Hayriye ASLAN,81 ilden ortak olunabilen bu projeyle vatan, millet ve bayrak sevgisini kazandırmayı ve onlara milli ve manevi değerlerine saygı duymayı öğretmeyi hedeflediklerini ifade etti.

   Bu proje süresince öğrenciler, Şehit Komiser Yardımcısı Kübra DOĞANAY'ı tanıyacaklar, ailesiyle söyleşi yapacaklar ve mezarlık ziyaretinde bulunacaklar. Bu anlamlı projenin ilimiz bazında daha da yaygınlaşmasını istediklerini belirttikten sonra İlçe Milli Eğitim Müdürüne desteklerinden dolayı teşekkür edip, ayrıldılar.

10-10-201910-10-2019

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.