MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Vali Ali İhsan Su ‘Yenişehir İlçesi Muhtarları’ İle Mersin Şehir Hastenesi´nde Buluştu

Vali Ali İhsan Su ‘Yenişehir İlçesi Muhtarları’ İle Mersin Şehir Hastenesi´nde Buluştu

   Vali Ali İhsan Su, Valiliğimiz koordinesinde düzenlenen “Muhtarlarla Buluşma İlçe Toplantıları” kapsamında bu kez Yenişehir ilçesi muhtarları ile bir araya geldi.

  Yenişehir Kaymakamı Mustafa Kılıç’ın yanı sıra İl Müdürleri, İlçe Milli Eğitim Müdürü Kamil ÇELEBİYILMAZ ile ilçe daire müdürleri ile birlikte ilçede görev yapan 32 muhtarın katıldığı buluşmada, mahallelerin sorunları ve bu sorunların çözüm önerileri masaya yatırıldı.

  Mersin Şehir Hastanesi’nde düzenlenen ve İl Sağlık Müdürü Dr. Sinan Bahçacı’nın selamlama konuşması ile başlayan programda, Başhekim Op. Dr. Recep Aydın tarafından Şehir Hastanesi’nde sunulan hizmetler ile ‘Şehir Hastaneleri Mobil Uygulaması’ hakkında muhtarlara bilgi verdi.

   Daha sonrasında gerçekleştirilen ‘Yenişehir İlçesi Muhtar Buluşması’nda muhtarlar tek tek söz alarak, görev yaptıkları mahallelerin sorun ve taleplerini ilgili kurum müdürlerine doğrudan ilettiler.

  Vali Su; "Devletimizin Tüm Makam ve Mevkileri Vatandaşımıza Hizmet Etmek İçin Var" 

 Toplantı sonunda bir konuşma yapan Vali Ali İhsan Su, vatandaşlarımızın teveccühünü kazanmış, dolayısıyla temsil ettikleri vatandaşların ve Mahallelerin sorunlarını en iyi bilen kişiler olarak nitelendirdiği muhtarların sorunlarını dinlemek ve bu sorunların çözüme kavuşturulmasını sağlamak amacıyla ‘Muhtarla Buluşma İlçe Toplantıları’ kapsamında her ay bu tür toplantılar gerçekleştirdiklerini ifade ederek, ilimizdeki tüm makam ve mevkilerinin vatandaşımızın güvenliğini sağlamak, yaşam standartlarını yükseltmek ve refah seviyesini daha da arttırmak amacıyla, vatandaşa hizmet için var olduğunun üzerinde durdu.

   Vali Ali İhsan Su, toplantıda dile getirilen hususların titizlikle takip edileceğini de ifade ederek sözlerini, bu buluşmanın hayırlara vesile olması temennisinde bulunarak noktaladı.

21-12-201721-12-201721-12-201721-12-2017

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.