MERSİN YENİŞEHİR İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yedi Güzel Adam Projesi Final Programı Yapıldı

Yedi Güzel Adam Projesi Final Programı Yapıldı

       İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz koordinatörlüğünde yürütülen ve Yenişehir Edebiyat ve Sanat Akademisi´nin faaliyetleri arasında olan Yedi Güzel Adam Projesi kapsamında Eyüp Aygar Fen Lisesi konferans salonunda Nuri PAKDİL ve Alaaddin ÖZDENÖREN’in edebi kişiliğini, sanat anlayışını ve eserlerini tanıtmak amacıyla bir program düzenlendi.

   Şehit Kübra Doğanay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Nuri PAKDİL ve Eyüp Aygar Fen Lisesi öğrencilerinin hazırladığı Alaaddin ÖZDENÖREN programına Şube Müdürleri Hanifi ÇİRKİN ve Mustafa BAKKAL, okul müdürleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

    Eyüp Aygar Fen Lisesi Edebiyat öğretmeni Mehmet Hacıoğlu ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Mahmut Nadir Okumuş ve Şehit Kübra Doğanay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Edebiyat öğretmeni Bahar DEMİRHAN rehberliğinde hazırlanan programda Yedi Güzel Adam’ı tanıtan videolar, sunumlar yapıldı, şiirler okundu.

   Şehit Kübra Doğanay Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nden Saliha TURANALP,  Zeynep KANALICI, Evla Betül TURGUT, Şevval ERİM, Dilay ASLAN, Sevde Nefise AYDINLIOĞLU Nuri PAKDİL’in eserlerini hayatını tanıtan sunumlar yaptılar, şiirler okudular

   Eyüp Aygar Fen Lisesi’nden Gizem EROĞLU, Zeynep Selin ÇETİN, Doğukan ATEŞ, Betül Nur ATALAY, Sultan Rengin UYSAL, Yücel Arınç ÖZMUTLU, Gülan ABUL Alaaddin ÖZDENÖREN’i  eserlerini hayatını tanıtan sunumlar yaptılar, şiirler okudular.

   Program sonunda öğrencilere Şube Müdürü Mustafa BAKKAL tarafından katılım belgesi verildi.  Öğretmen ve okul müdürlerimize ise Şube müdürü Hanifi ÇİRKİN tarafından teşekkür belgeleri takdim edildi.

01-06-201801-06-201801-06-201801-06-201801-06-201801-06-201801-06-201801-06-2018

Güvenevler Mahallesi 1.Cadde No 118A Yenişehir MERSİN - (324) 325 43 25 26

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.